Jeszcze przed Sylwestrem potrzebowałam się wybrać na zakupy (ach, marzyła mi się fantastyczna kreacja 😉 ). A Bajtlowi marzyła się sala zabaw. Postanowiliśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i wybraliśmy się do niedawno otwartej Galerii Handlowej Libero, gdzie znajduje się sala zabaw KOKO Planeta Łobuziaków. Ja wróciłam z kiecą, a Bajtel z mega uśmiechem 😉

Co to takiego

KOKO Planeta Łobuziaków to sala zabaw mieszcząca się w Galerii Handlowej Libero na poziomie 2. Znajdują się tu ciekawe konstrukcje, na których rodzice mogą poszaleć razem z dzieciakami.

Nasze wrażenia

KOKO to naprawdę fajna sala zabaw! Jest tu wspaniała konstrukcja, na której dzieciak mogą się wyszaleć. Są fajne miejsca, których nie widziałam nigdzie indziej.

Jest kilka świetnych zjeżdżalni – jedna super stroma (super się na niej zjeżdża! Próbowałam!). Jest zjeżdżalnia rolkowa, zjeżdżalnia tuba i całkiem zwykła zjeżdżalnia 🙂

Jest tu świetny kącik kulkowy! Kulki dosłownie lecą na nas z nieba 🙂 Trzeba je tylko załadować w odpowiednie miejsca. Super sprawa!

Standardowo są też tory przeszkód, a do tego trampolina czy tablice interaktywne.

Ja byłam w sali tylko chwilę (w końcu szłam na zakupy 😉 ), ale Bajtel spędził z Tatą w sali dwie godziny i był bardzo zadowolony! Dziecko można też zostawić pod opieką pracowników sali zabaw. Jeśli wybieracie się na zakupy i chcecie, żeby dziecko fajnie spędziło czas – jest to opcja warta uwagi 🙂 Jeśli chcecie po prostu pójść z dzieckiem do fajnej sali zabaw – KOKO jest jak najbardziej godne polecenia!

Kilka rad praktycznych

Witryna: https://kokoplaneta.pl/
Adres: ul. Kościuszki 229, Katowice (Galeria Handlowa Libero, poziom 2)

Sala jest otwarta od poniedziałku do piątku od 9.00 do 21.00, a w niedzielę od 10:00 do 20.00. Pierwsza godzina kosztuje 17 zł (od poniedziałku do czwartku) lub 19 zł (od piątku do niedzieli). Druga – odpowiednio 8 zł i 9 zł, każda kolejna 5 zł i 6 zł. Wejście bez ograniczenia czasowego odpowiednio 35 zł lub 39 zł. Jeśli chcemy zostawić dzieci pod opieką zapłacimy dodatkowo – kiedy my byliśmy był to koszt 7 zł, teraz nie umiem znaleźć odpowiedniej informacji. Skarpetki antypoślizgowe kosztują 5 zł.

Przy sali zabaw znajduje się kawiarnia Cafe Koko.Napisane przez: Anuszka

Promowane

Ostatnio

Jarmarki na Śląsku

4 grudnia 2019

Jarmark we Wrocławiu

3 grudnia 2019

Interaktywnie o wodzie

22 listopada 2019

W cieniu dębów

16 listopada 2019

Kategorie