W ostatnim dniu wycieczki do Poznania nasi Mężowie poszli biegać – w zasadzie głównym celem naszej podróży było Wings for Life 🙂 Nasi Panowie dobiegli do ok. 24 km i jesteśmy z nich baaaardzo dumne 🙂

My – Mamy – postanowiłyśmy dać Dzieciakom okazję do wyszalenia się, a sobie do spokojnej rozmowy przy kawce 🙂 Niedaleko wynajmowanego apartamentu mieściła się sala zabaw, to też tam się udałyśmy.

Co to takiego

Madagaskar to sala zabaw dla dzieci, znajdująca się w Poznaniu. Na trzech poziomach znajdują się zjeżdżalnie trampolina, zjazd linowy typu Tarzan, basen z piłeczkami, karuzela oraz wiele innych. Dla opiekunów na terenie sali zabaw znajdują się wygodne siedziska i barek, w którym serwowane są napoje oraz drobne posiłki.

Nasze wrażenia

Kawa była dobra, a dzieciaki tak zajęte, że rozleniwiłam się na tyle, że nie robiłam za bardzo zdjęć 😀

Dla rodziców przygotowanych jest sporo stolików, oddzielonych od głównej części sali zabaw płotkiem. Można kupić kawę i jakieś słodkości.

Na dzieciaki czeka tu sporo wrażeń. Jest konstrukcja, gdzie można sobie pochodzić, a także zorganizować domek – jak to zrobiły nasze dzieci 🙂 Zjeżdżalni do wyboru do koloru: potrójna, rolkowa, kręcona. Jest też trampolina i basen kulkowy. Największą atrakcją dla Bajtla było kokosowe, kręcące się drzewo 🙂

Dla maluchów został przygotowany specjalny kącik – jest tu domek i kuchnia, a także sporo zabawek. Znajduje się on przy stolikach dla dorosłych.

Zdjęć za wiele nie mam – bo jak pisałam piłam kawę 😀

Kilka rad praktycznych

Adres: Smardzewska 13, Poznań
Witryna: https://www.facebook.com/MADAGASKAR-Centrum-Rozrywki-Dla-Dzieci-207584349261607/

Sala zabaw w dni robocze otwarta jest od 15 do 20, a w weekendy od 10 do 20. Godzina zabawy w tygodniu kosztuje 12 zł, a w weekendy 15 zł.

Dostępna jest oczywiście szatnia i toaleta, a w kasie można kupić kawę i słodycze.

 

UWAGA: Pisałam ten post w maju 2019 😉 Trochę czasu minęło, sala zabaw ze względu na obecną sytuację miała przestój, ale na szczęście – wrócili 🙂Napisane przez: Anuszka

W pobliżu

Przez trójwymiarowe okulary

26 września 2019
5.53km

Tej! Wiara, przylećcie na rogala!

27 czerwca 2019
5.54km

Ostatnio

Iluminacje na Zamku

22 listopada 2021

Bomb(k)owo!

21 listopada 2021

Tylko tego tutaj brakowało!

30 października 2021

Zupełnie inna bajka

28 października 2021

Kategorie