Nigdy nie robiłam noworocznych postanowień. Ale od tak dawna chciałam zacząć tego bloga, że pomyślałam sobie –zacznę w 2017. No i skoro to pierwsze w życiu postanowienie noworoczne, to głupio byłoby go nie spełnić. Wiem, że wśród gąszczu blogów i innych treści w internecie o czytelników trudno – ale jedną czytelniczkę już mam (tak, to o Tobie mowa!). Zawsze powtarzała mi: „Zacznij! Ja będę czytać Twojego bloga” i to jest mój drugi motywator.

Tak więc – zaczynam! A Was zapraszam do lektury 🙂

Kim jestem?

Kobietą, Matką Bajtla, Żoną Męża, która cieszy się z każdej chwili spędzonej z rodziną. Pasjonatką wypraw – również tych całkiem bliskich. Człowiekiem, który na wakacjach nie lubi siedzieć w miejscu. Urodzoną organizatorką wycieczek – odkąd pamiętam, gdy tylko gdzieś jechaliśmy – czy to z rodziną czy z przyjaciółmi – to ja wiedziałam gdzie pójść i co w okolicy zobaczyć. W dawnych czasach wertowałam przewodniki, później – internet. Kiedy trzy lata temu na świecie pojawił się Bajtel wiedziałam, że to nie koniec podróży. W wyszukiwarce obok słów „Co zwiedzić” pojawiło się „z dzieckiem” – i do tego właśnie chcę Was zaprosić!

Co tu znajdziecie?

Pomysły na jednodniowe wypady i dłuższe wycieczki. Ciekawe miejsca, które warto zobaczyć zarówno samemu, jak i z maluchem czy starszakiem – wraz z opisem, wrażeniami i praktycznymi informacjami. Do tego kilka rad, jak podróżować z maluchem.

Czyli inaczej mówiąc – odpowiedź na pytanie „Co zwiedzić z dzieckiem?”Napisane przez: Anuszka

W pobliżu

Brak miejsc

Ostatnio

Kategorie