UWAGA! WPIS ARCHIWALNY! Sala zabaw zamknięta jest do odwołania.

W ostatnim dniu wycieczki do Poznania nasi Mężowie poszli biegać – w zasadzie głównym celem naszej podróży było Wings for Life 🙂 Nasi Panowie dobiegli do ok. 24 km i jesteśmy z nich baaaardzo dumne 🙂

My – Mamy – postanowiłyśmy dać Dzieciakom okazję do wyszalenia się, a sobie do spokojnej rozmowy przy kawce 🙂 Niedaleko wynajmowanego apartamentu mieściła się sala zabaw, to też tam się udałyśmy.

Co to takiego

Madagaskar to sala zabaw dla dzieci, znajdująca się w Poznaniu. Na trzech poziomach znajdują się zjeżdżalnie trampolina, zjazd linowy typu Tarzan, basen z piłeczkami, karuzela oraz wiele innych. Dla opiekunów na terenie sali zabaw znajdują się wygodne siedziska i barek, w którym serwowane są napoje oraz drobne posiłki.

Nasze wrażenia

Kawa była dobra, a dzieciaki tak zajęte, że rozleniwiłam się na tyle, że nie robiłam za bardzo zdjęć 😀

Dla rodziców przygotowanych jest sporo stolików, oddzielonych od głównej części sali zabaw płotkiem. Można kupić kawę i jakieś słodkości.

Na dzieciaki czeka tu sporo wrażeń. Jest konstrukcja, gdzie można sobie pochodzić, a także zorganizować domek – jak to zrobiły nasze dzieci 🙂 Zjeżdżalni do wyboru do koloru: potrójna, rolkowa, kręcona. Jest też trampolina i basen kulkowy. Największą atrakcją dla Bajtla było kokosowe, kręcące się drzewo 🙂

Dla maluchów został przygotowany specjalny kącik – jest tu domek i kuchnia, a także sporo zabawek. Znajduje się on przy stolikach dla dorosłych.

Zdjęć za wiele nie mam – bo jak pisałam piłam kawę 😀

Kilka rad praktycznych

Adres: Smardzewska 13, Poznań
Witryna: https://www.facebook.com/MADAGASKAR-Centrum-Rozrywki-Dla-Dzieci-207584349261607/

UWAGA! WPIS ARCHIWALNY! Sala zabaw zamknięta jest do odwołania.

Sala zabaw w dni robocze otwarta jest od 15 do 20, a w weekendy od 10 do 20. Godzina zabawy w tygodniu kosztuje 12 zł, a w weekendy 15 zł.

Dostępna jest oczywiście szatnia i toaleta, a w kasie można kupić kawę i słodycze.Napisane przez: Anuszka

W pobliżu

Odkryj ukryte

7 lipca 2023
4.54km

Przez trójwymiarowe okulary

26 września 2019
5.53km

Tej! Wiara, przylećcie na rogala!

27 czerwca 2019
5.54km

Ostatnio

Kategorie