Niedawno mieliśmy przedsmak jesieni. Chwilowo zrobiło się ładniej, ale na długie deszczowe dni przyda się nowy, budynkowy wpis. Zabieramy Was z Bajtlem do sali zabaw 4KIDS, gdzie na dzieciaki czeka sporo wrażeń!

Co to takiego

4KIDS to sala zabaw, w której mogą bawić się dzieci od 0 aż do 12 lat. Jest bogata w różnorodne atrakcje, posiada strefę dla malucha. Można organizować tu urodziny, dostępna jest również kawiarnia.

Nasze wrażenia

Bajtel pierwszy raz odwiedził salę 4KIDS bez nas, w ramach półkolonii. Zachwycony opowiadał nam o grach, wulkanie, zjeżdżalniach i torze przeszkód i suszył nam głowę, aby ponownie odwiedzić salę.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, zabraliśmy naszego pierwszaka do 4KIDS ponownie i zrozumieliśmy jego zadowolenie 😉 Sala jest naprawdę fajna i różnorodna. Widać, że jest nowa, sprzęty utrzymane są w bardzo dobrym stanie i czystości – duży plus! Są też fajne elementy, których dzieci mogą nie spotkać gdzie indziej – świetny wulkan – zjeżdżalnia czy ekran z grami. Wiadomo, że przyciągał on uwagę dzieci, ale były to gry, przy których trzeba się ruszać 😉

Poza tym są tu dostępne trampoliny, sporo zjeżdżalni, świetny tor przeszkód – w sam raz dla Bajtla, który uwielbia takie rzeczy – boisko do piłki i konstrukcja – małpi gaj. Są również gry dodatkowo płatne (3 zł gra).

Jest dostępny kącik dla dzieci.

Z Bajtla po dwóch godzinach się lało 😉 Padał z nóg. Miejsca było dużo (mimo, że sala nie była pusta) i mógł szaleć na wszystkim do woli.

Kilka rad praktycznych

Adres: Grota Roweckiego 53, Tychy
Witryna: https://4-kids.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/4kidsbawialnia/

Bilet wstępu w tygodniu kosztuje 22 zł za godzinę, 33 zł za dwie godziny, wejście bez limitu – 45 zł. Od piątku do niedzieli zapłacicie odpowiednio 27 zł, 39 zł i 52 zł. Dostępne są jeszcze bilety grupowe, dla 3+ dzieci, a także karnety – szczegóły znajdziecie tutaj. Przeczytacie tu też o ofercie urodzinowej. Dzieci powyżej 5 roku życia można pozostawić pod opieką animatorów za dodatkową opłatą.

Sala zabaw czynna jest codziennie od 10 do 20.

Na sali zabaw obowiązują skarpetki z antypoślizgiem. Jeśli ich nie macie – kupicie je tutaj za 5 zł.

Dostępna jest tu kawiarnia. W szatni są szafeczki i suszarki do włosów. Dostępna jest łazienka z podestami i nakładkami dla dzieci.Napisane przez: Anuszka

W pobliżu

Dwa w jednym

11 listopada 2017
0.59km

Pobawimy się? Naturalnie!

27 czerwca 2023
0.86km

Coooo? Miasteczko!

9 marca 2019
1.30km

Interaktywnie o wodzie

22 listopada 2019
1.73km

Park wodny

3 sierpnia 2018
1.73km

Ostatnio

Kategorie