O matko! Trochę z tym wpisem zwlekałam! (Wstyd mówić, ale mam jeszcze kilka takich…). Dziś coś w samej stolicy 🙂 Coś dla małych fanów dinozaurów, którym nigdy nie kończy się energia! Plac zabaw z dinozaurami!

Co to takiego

Park Jurajski to plac zabaw na warszawskim Ursynowie. Ma powierzchnię 3500 m2, a zabawki, huśtawki i zjeżdżalnie mają kształt wielkich dinozaurów.

Nasze wrażenia

Dla Bajtla plac był bardzo atrakcyjny i fajnie się na nim bawił. Wspinał się na wszystko na co się tylko dało, jak to Bajtel 😀 Konstrukcje w kształcie dinozaurów są bardzo nietypowe, co jest dużym plusem, bo plac jest przez to ciekawszy 🙂 Poza dinozaurami jest tu też ogromne linarium, kręcioły czy gra twister. Dodatkowo w piaskownicy dzieciaki mogą wykopywać szkielet dinozaura!

Plac jest podzielony na dwie części – dla młodszych oraz dla starszych dzieciaków. Dla dorosłych jest tu sporo ławek. Jedyny, ale spory minus, to kompletny brak cienia 🙁 w upalny dzień zmykaliśmy dosyć szybko, bo plac zabaw jest w pełnym słońcu.Kilka rad praktycznych

Adres: Jurajski Plac Zabaw, Puszczyka 18, 05-077 Warszawa

Plac zabaw jest ogrodzony, podzielony na część dla młodszych i starszych dzieci. Jest mocno nasłoneczniony. Na rodziców czeka sporo ławek. Nie ma zaplecza gastronomicznego ani toalety.

W pobliżu można spokojnie zaparkować samochód.Napisane przez: Anuszka

W pobliżu

Dotknij. Usłysz. Poczuj.

21 kwietnia 2017
7.44km

Tańczące fontanny (i nieco więcej)

15 czerwca 2018
10.41km

Ostatnio

Alicja w Krainie Świateł

17 października 2022

Na ochłodę

21 lipca 2022

Wyprawa do Hogsmeade

22 stycznia 2022

Kategorie