Jeszcze przed Sylwestrem potrzebowałam się wybrać na zakupy (ach, marzyła mi się fantastyczna kreacja 😉 ). A Bajtlowi marzyła się sala zabaw. Postanowiliśmy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i wybraliśmy się do niedawno otwartej Galerii Handlowej Libero, gdzie znajduje się sala zabaw KOKO Planeta Łobuziaków. Ja wróciłam z kiecą, a Bajtel z mega uśmiechem 😉

Co to takiego

KOKO Planeta Łobuziaków to sala zabaw mieszcząca się w Galerii Handlowej Libero na poziomie 2. Znajdują się tu ciekawe konstrukcje, na których rodzice mogą poszaleć razem z dzieciakami.

Nasze wrażenia

KOKO to naprawdę fajna sala zabaw! Jest tu wspaniała konstrukcja, na której dzieciak mogą się wyszaleć. Są fajne miejsca, których nie widziałam nigdzie indziej.

Jest kilka świetnych zjeżdżalni – jedna super stroma (super się na niej zjeżdża! Próbowałam!). Jest zjeżdżalnia rolkowa, zjeżdżalnia tuba i całkiem zwykła zjeżdżalnia 🙂

Jest tu świetny kącik kulkowy! Kulki dosłownie lecą na nas z nieba 🙂 Trzeba je tylko załadować w odpowiednie miejsca. Super sprawa!

Standardowo są też tory przeszkód, a do tego trampolina czy tablice interaktywne.

Ja byłam w sali tylko chwilę (w końcu szłam na zakupy 😉 ), ale Bajtel spędził z Tatą w sali dwie godziny i był bardzo zadowolony! Dziecko można też zostawić pod opieką pracowników sali zabaw. Jeśli wybieracie się na zakupy i chcecie, żeby dziecko fajnie spędziło czas – jest to opcja warta uwagi 🙂 Jeśli chcecie po prostu pójść z dzieckiem do fajnej sali zabaw – KOKO jest jak najbardziej godne polecenia!

Kilka rad praktycznych

Adres: ul. Kościuszki 229, Katowice (Galeria Handlowa Libero, poziom 2)
Witryna: https://kokoplaneta.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/BawialniaKoko/

Sala jest otwarta 7 dni w tygodniu od 10:00 do 20.00. Pierwsza godzina kosztuje 23 zł (od poniedziałku do czwartku) lub 25 zł (od piątku do niedzieli). Druga – odpowiednio 13 zł i 15 zł, każda kolejna 10 zł i 11 zł. Wejście bez ograniczenia czasowego odpowiednio 42 zł lub 48 zł. Jeśli chcemy zostawić dzieci pod opieką zapłacimy dodatkowo – kiedy my byliśmy był to koszt 7 zł, teraz nie umiem znaleźć odpowiedniej informacji. Skarpetki antypoślizgowe kosztują 10 zł.

Przy sali zabaw znajduje się kawiarnia Cafe Koko.Napisane przez: Anuszka

W pobliżu

Plac zabaw w cieniu

21 sierpnia 2017
1.85km

Z górki na pazurki

12 stycznia 2019
2.29km

Gdy żar się leje z nieba

15 czerwca 2019
2.34km

Stary park, nowy plac

9 września 2018
2.42km

“Skacząc” po drzewach

28 września 2020
2.84km

Ostatnio

Baw się i bujaj się!

14 listopada 2023

Na naukowy spacer

18 października 2023

Pod stopami Ojca Mateusza

18 października 2023

Kategorie