Wracamy do Łodzi. Miasto było cudowne i zobaczyliśmy tu wiele niesamowitych atrakcji. Na koniec zostawiliśmy sobie odpoczynek w parku. Dla Bajtla było to wymarzone miejsce! Chyba jeden z najlepszych placów zabaw, na jakich byliśmy. Jeśli więc będziecie w pobliżu i będziecie mieli dość zwiedzania, a Wasze dzieciaki będą żądne placu zabaw – to doskonałe miejsce.

Co to takiego

Nowoczesne Centrum Rekreacji, Wypoczynku i Animacji w Parku im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi to plac zabaw z kompleksem wspinaczkowo-zabawowym, rodeoboardem, aeroskatem, huśtawką wieloosobową, skysurfem, podwójnym zjazdem linowym, jak również street workout oraz pumptracki rowerowe.

Nasze wrażenia

To jeden z najlepszych placów zabaw, na jakim byliśmy!

Przyjechaliśmy tu samochodem, a w bagażniku czekała na Bajtla hulajnoga, którą zabraliśmy do parku. To był doskonały pomysł, bo w parku na dzieciaki czekają pumptrucki! Większy i mniejszy, na którym poradzą sobie również maluchy. Dzieciaki szalały tu na rowerach i hulajnogach, a Bajtel po prostu ZAKOCHAŁ się w tym miejscu 🙂 Naprawdę warto wziąć ze sobą sprzęt, bo dla dzieciaków to świetna zabawa!

Sam plac zabaw jest ogromny! Mimo ciepłego wakacyjnego weekendu nie czuło się tłumu. Bajtlowi najbardziej przypadł do gustu ogromny, złożony tor przeszkód/małpi gaj, którym można było przejść ciągiem i który miał różne odnogi. Bajtel uwielbia takie atrakcje i spędził tu sporo czasu.

Poza tym są tu zjeżdżalnie w fajnych domkach oraz oparte na wzgórzach, trampoliny, miejsce do kalenistyki, a także plac dla mniejszych dzieci.

Poza tym sam park to naprawdę duży teren, jest więc gdzie pospacerować. Niedaleko jest też ZOO, więc Wasze dzieciaki lubią zwierzaki warto uwzględnić je w swoich planach.

Kilka rad praktycznych

Adres: Konstantynowska 3/5, Łódź

Wokół parku jest sporo bezpłatnych miejsc parkingowych. My bez problemu znaleźliśmy miejsce w niedzielne popołudnie. Bezpośrednio do Parku na Zdrowiu można dojechać też tramwajem i autobusem.

W parku można było kupić jakieś lody 🙂Napisane przez: Anuszka

W pobliżu

Rodzinna ucieczka

3 kwietnia 2023
2.89km

Szlakiem bajkowych postaci

30 września 2020
3.17km

Miasto na weekend – Łódź

28 sierpnia 2020
3.31km

Żywiołowo!

22 czerwca 2023
3.98km

Skąd się bierze prąd?

14 czerwca 2023
4.07km

Ostatnio

Baw się i bujaj się!

14 listopada 2023

Na naukowy spacer

18 października 2023

Kategorie