UWAGA! WPIS ARCHIWALNY! Smart Kids Planet wróciło do Warszawy!

Jakiś czas temu pisałam Wam o Bajce Pana Kleksa – niesamowitym, bajkowym miejscu, w którym dzieciaki wraz z rodzicami mogą uczestniczyć w prawdziwej przygodzie. Bajka nie próżnuje, realizuje nowe pomysły i rozwija się dla swoich klientów. Niedawno powstała tu nowa, osobna część – Smart Kids Planet – ekspozycja do niedawna jeszcze dostępna na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Co to takiego

Smart Kids Planet to przestrzeń dla dzieci w Bajce Pana Kleksa. Ekspozycja ma charakter tymczasowy i została przeniesiona prosto ze Stadionu Narodowego w Warszawie. Na dzieci czekają innowacyjne, multimedialne atrakcje. W weekendy odbywają się również animacje prowadzone przez doświadczonych animatorów, a ich harmonogram dostępny jest w obiekcie.

Nasze wrażenia

Do Smart Kids Planet udaliśmy się z naszymi Przyjaciółmi – także przestrzeń testował nie tylko Bajtel, ale i jego Rówieśniczka. Dzieciaki dobrze się bawiły, przez czas 2,5 h nie nudziły się i znajdywały sobie zajęcie.

Nam, dorosłym, nie podobało się tak bardzo jak w Bajce Pana Kleksa, gdzie sami mogliśmy zaangażować się w zabawę. Smart Kids Planet kojarzyło się nam mocno z salami zabaw, był spory chaos i sporo dzieci. Na szczęście mogliśmy się zaszyć w kawiarni, a nasze dzieci są na tyle duże, że spokojnie sobie radziły. Smart Kids Planet odrobinę kojarzyło nam się ze Światem Dzieci w Świecie Techniki w Ostrawie – jednak znacznie mniejszym i okrojonym.

Jednak najważniejsze są wrażenia dzieciaków – a te były zadowolone. Inne dzieciaki też szalały 🙂 Jest tu miejsce do pogrania w piłkę, budowania domu (jest dźwig i imitacje cegieł), są taśmy transportowe, miejsce gdzie można przez zabawę uczyć się o recyklingu oraz kilka interaktywnych stanowisk. Całość wydawała mi się trochę mało spójna i postawiona na zbyt małej przestrzeni (np. zdarzało się, że jakiś dorosły obrywał dźwigiem w głowę 😉 ), ale dzieciakom to nie przeszkadzało.

Kilka rad praktycznych

Witryna: https://smartkidsplanet.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/SmartKidsPlanet/

UWAGA! WPIS ARCHIWALNY! Smart Kids Planet wróciło do Warszawy!Napisane przez: Anuszka

W pobliżu

Witajcie w naszej Bajce!

2 maja 2021
0.01km

Z wizytą w Krainie Mikołaja

3 grudnia 2017
0.10km

Trochę wody dla ochłody

28 lipca 2018
1.60km

W industrialnym klimacie

30 października 2017
1.66km

Podziemne ekspozycje

27 listopada 2017
2.11km

Ostatnio

Kategorie