To jedna z najlepiej ocenionych przez Bajtla atrakcji w ostatnim czasie! Skakanie, brykanie, tor ninja, tyrolka, wspinaczka i małpi gaj pod jednym dachem – to był dla niego istny raj! Schronicie się tu i przed deszczem, i przed upałem. I z pewnością dzieciaki rozładują tu energię! REWELACJA!

Co to takiego

Freak Park to przestrzeń do zabawy. Znajdziecie tu trampoliny, tor ninja, małpi gaj, ścianki wspinaczkowe oraz 50 metrową tyrolkę.

Nasze wrażenia

Obiecałam, że obsmaruje to miejsce w necie! No bo po prostu trzeba! Jeśli tak jak my macie dziecko, które jest wulkanem energii – to miejsce dla Was! Bajtel się tu wyszalał i był ogromnie zadowolony! Już planuje tu zorganizowanie urodzin 😉 !

Freak Park jest dobry na każdą pogodę 😉 . My schroniliśmy się tu przed upałem, ale przed deszczem ochroni Was równie dobrze 😉 Byliśmy w wakacyjny weekend, ale przybyliśmy z samego rana, no i inni chyba wybrali dzień nad wodą – bo było prawie pusto 😉 . Na pewno wpłynęło to na bardzo dobry odbiór tego miejsca!

Zdecydowaliśmy się tu spędzić 2 godziny, z czego Bajtel całość, a my z Mężem po godzinie – na zmianie! A co! Też chcieliśmy się trochę wyszaleć 🙂 .

Nie wszystkie atrakcje są dostępne cały czas, ale obsługa (przemiła zresztą!) co jakiś czas zapraszała do nich, otwierała je też czasem na naszą prośbę. Część z trampolinami, tor ninja oraz małpi gaj dostępne są cały czas. W parku trampolin poza zwykłym skakaniem macie też możliwość skoku na poduchę, gry ze zdobywaniem punktów, rzucaniem do kosza czy pojedynku na równoważni.

Atrakcje otwierane co jakiś czas to zjazd z mega-ostrej zjeżdżalni, przejazd tyrolką, huśtawka-szarfa czy ścianki wspinaczkowe z samoasekuracją. Trochę brakuje mi opisu atrakcji na stronie 😉 .

Wszystkie atrakcje są bardzo fajne, a 2 godziny szybko minęły – i Bajtlowi, i nam 🙂 . Bajtlowi najbardziej podobała się ostra zjeżdżalnia, tyrolka, szarfa i skok na poduchę, ale tak naprawdę wszystkim był zachwycony. Bez przerwy wspomina o parku i namawia nas na kolejną wizytę – i na pewno wpadniemy tu jeszcze nie raz 🙂 !

Dodatkowy plus za fajną kawiarenkę ze smaczną kawką i bardzo sympatycznym kącikiem malucha, dzięki któremu nie nudziliśmy się z Frelką czekając swoją godzinę na Bajtla 😉 .

Kilka rad praktycznych

Adres: Józefa Cieszkowskiego 18, Będzin
Witryna: https://www.freakpark.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/FreakParkFR

Freak Park otwarty jest w tygodniu od 12 do 20, a w weekend od 10 do 20.

Od poniedziałku do czwartku za godzinę zapłacicie 28 zł, za 2 godziny 50 zł, a za wejście bez limitu 65 zł. W weekend odpowiednio – 32 zł, 57 zł oraz 75 zł. Szczegółowy cennik dostępny jest TUTAJ.

Potrzebne są skarpety antypoślizgowe, w razie potrzeby kupicie je na miejscu.

W obiekcie dostępna jest bezpłatna szatnia.

Przed obiektem jest spory, bezpłatny parking.

Na miejscu jest kawiarenka – są ciasta, granita, kawa itd. Są tu oczywiście toalety.

Z perspektywy Frelki

Kawiarnia, w której mogliśmy czekać z Frelką na Bajtla znajduje się na pierwszym piętrze. Niestety nie ma tam windy, więc dostanie się tam z wózkiem nie jest proste.

Przy kawiarni jest bardzo fajny kącik malucha, Frelce bardzo się podobał 🙂Napisane przez: Anuszka

W pobliżu

Odjazdowy, odlotowy!

10 lipca 2019
1.25km

Pod Zamkowym Wzgórzem

19 maja 2021
2.41km

Plac na “wysokim poziomie”

15 maja 2018
2.64km

Zielono nam

25 sierpnia 2020
3.99km

Egzotyka w środku miasta

6 czerwca 2018
4.53km

Ostatnio

Baw się i bujaj się!

14 listopada 2023

Na naukowy spacer

18 października 2023

Kategorie